Duyurular

Duyurular

Yeni nesil beton teknolojileri anlatıldı

22.11.2023

Yeni nesil beton teknolojileri anlatıldı

Şehrimizde, inşaat sektöründe hizmet veren firma yöneticileri ve yetkilileri, Belediye Başkanlığımız tarafından organize edilen bilgilendirme söyleşisinde, sektörün uzmanları ve akademik isimlerini dinlediler. İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nün de hazır bulunduğu toplantıda, beton yalıtım teknolojileri ile ilgili bilgilendirmeler yapıldı.

Noterson Yalıtım ve Kimya A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Yeşilova ile Kırklareli Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden Dr. Öğr. Üyesi Kadir Kılınç, yeni nesil teknolojiler ve bu uygulamaların günümüzdeki kullanım şekliyle ilgili olarak detaylı bir sunum gerçekleştirdi.

Her geçen gün büyüyen ve nüfusun arttığı Kırklareli’nde, sektörel gelişimleri yakından takip ettiklerini belirten Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu; “Maalesef ülkemiz deprem gerçeğiyle acı bir şekilde yüzleşmeye devam ediyor. Kırklareli her ne kadar deprem kuşağında yer almasa da, bu konudaki tedbirleri sıkı tutuyoruz. Denetimlerimiz ve yaptırımlarımız devam ediyor. Ancak sadece kontrol mekanizmasıyla sorunları çözemeyiz. Bu noktada sektör temsilcilerine yol göstermeli, onları bilim ve teknolojinin gelişimlerinden bizler de haberdar etmeliyiz. Bu konulardaki bilgilendirme etkinliklerimiz devam edecek” dedi.

Online Hizmetler

Hizmetlerimizden dünyanın herhangi bir noktasından yararlanarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sizleri Dinliyoruz

Fikirleriniz bizim için değerli,Lütfen her konuda bize yazın.