Kadınlar hem sosyalleşiyor, hem de sağlıklı yaşama ilerliyor

22.11.2023

Kadınlar hem sosyalleşiyor, hem de sağlıklı yaşama ilerliyor

Kırklareli Belediyesi tarafından, kentte yaşayan kadınların hem sosyalleşmesi, hem de sağlıklı yaşam çabalarına katkı sunmak adına hizmetine ücretsiz devam eden Zübeyde Hanım Kadın Spor Merkezi, 3 eğitmen eşliğinde çalışmalarını sürdürüyor.

Haftanın 5 günü; zumba, pilates ve kardiyo dersleri verilen spor merkezine, yeni başvurular da alınıyor. Başvuru formuna merkezde ulaşabilecek olan kadınlar, sıralama ve değerlendirme sonrası, spor dallarının eğitim grubuna dahil olabiliyor.

Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, yaptığı açıklamada; “Kırklareli’nde, yediden yetmişe, herkese hitap edecek, herkesin ilgi alanını kapsayacak nitelikli faaliyetleri, halkımızla buluşturmaya devam ediyoruz. Çocuklarımıza ve kadınlarımıza hep pozitif ayrıcalıkla yaklaştık. İş hayatında, ev yaşamında, toplumsal işleyişin her alanında aktif olarak yer alan kadınlarımızın, sosyalleşmesi ve sağlıklı yaşaması için hizmete sunduğumuz bu spor merkezi, deneyimli eğitmenlerimizin önderliğinde, aktif bir şekilde çalışmaya devam ediyor” dedi.

Online Hizmetler

Hizmetlerimizden dünyanın herhangi bir noktasından yararlanarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sizleri Dinliyoruz

Fikirleriniz bizim için değerli,Lütfen her konuda bize yazın.