Belediye Başkanımız Derya Bulut'u Ziyaret Eden Heyet

4 Temmuz Perşembe günü, çeşitli temaslarda bulunmak üzere ilimize gelen; Bulgaristan Bölge Valisi ve aynı zamanda Burgaz Hür Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Maria Neykova, Bulgaristan Başkonsolosu Tolga Orkun, Malko Tırnova Belediye Başkanı İliyav Yançev, Ruen Belediye Başkanı Ahmed Mehmed, Sungurlare Belediye Başkanı Dimitır Gavazov, Kameno Belediye Başkanı Jelyo Vardunski, Tsarevo Belediye Başkanı Doç. Dr. Marin Kirov ve beraberindeki heyet, Belediye Başkanımız Derya Bulut'u ziyaret etti.


Prof. Neykova, Kırklareli Valisi Birol Ekici'yi de ziyaret ettiklerini belirterek, Kırklareli'nde yerel yönetimlerle birlikte ortak işbirliğinin gelişmesi noktasında, daha güçlü adımlar atmak istediklerini belirtti.


Başkan Bulut da, nazik ziyaretleri için heyete teşekkür ederek, Kırklareli Belediyesi olarak, işbirliğini artıracak verimli projelere ağırlık vereceklerini ve çok ciddi sonuçlar elde edeceklerine olan inancını ifade etti.


Bulut, belediye proje biriminin yeni çalışmalar içerisinde olduğunu vurgulayarak, hem il nezdinde, hem de bölgesel anlamda iletişimi ve ilişkileri yüksek düzeyde geliştireceklerini de sözlerine ekledi.