Kesimoğlu ’’El birliği ile tüm sorunları çözeceğiz. Yeni bir enerji ile yola çıktık’’

16.01.2024
Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, mahallelere tek tek özel zaman ayırmak üzere tüm ekibi ile sahaya indi.
Bademlik Mahallesi’nden çalışmalarına başlayan Kesimoğlu ’’El birliği ile tüm sorunları çözeceğiz. Yeni bir enerji ile yola çıktık’’ dedi.
Kesimoğlu’nun Bademlik Mahallesi ziyaretine , mahalle muhtarı Ersin Derici, Başkan Yardımcıları ve daire müdürleri de eşlik etti.
Mahallede ki yapılması gerekenler konusunda gerekli tedbirlerin ve çalışmaların ivedilikle yapılacağını söyleyen Kesimoğlu’’ Mahallemizde ki sıkıntıları biliyorum. Özellikle Tredaş, Gazdaş ve Telekom’un  çalışması sonrası bazı sıkıntılar oluştu. Ama bu kurumların da, bu yatırımı yapması lazım. Arkadaşlarımız ile birlikte bir seferberlik başlattık. Mahallemizi en kısa süre içerisinde pırıl pırıl hale getireceğiz. Bu konuda hiçbir vatandaşımızın kuşkusu olmasın. Mahalle sakinlerimize gösterdikleri hoş görü ve anlayış için teşekkür ediyorum. Sıkıntılı yerlerin tespitlerini gerçekleştiriyoruz. Muhtarımızla da gerekli bilgi alışverişinde bulunduk. El birliği ile mahallemizi kısa sürede sorunlardan arındıracağız’’ dedi.

Online Hizmetler

Hizmetlerimizden dünyanın herhangi bir noktasından yararlanarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sizleri Dinliyoruz

Fikirleriniz bizim için değerli,Lütfen her konuda bize yazın.