Kırklareli Belediyesi sömestırda çocukları mutluluktan uçurdu

13.02.2024

Kırklareli Belediyesi sömestırda çocukları mutluluktan uçurdu

Kırklareli Belediye Başkanlığı, sömestir tatili dolayısıyla, çocuklar için büyük bir organizasyon düzenledi. Tatilin ikinci hafta sonunda, Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen şenliklerde, çocuklar mutluluktan adeta havaya uçtu.

Animasyon aktiviteleri, anne çocuk atölyeleri, duvar boyama, el sanatları, resim, el yüz boyama, darbuka gösterisi, perküsyon dersi, müzik aleti dersi, cambaz show, jonglör, sihirbazlık gösterileri ve çeşitli aktiviteler ile 2 gün boyunca eğlenen çocuklar, yoğun eğitim hayatının en güzel arasını geçirmiş oldu.

Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu yaptığı açıklamada; “Kırklareli Belediyesi olarak, önceliklerimizden birisi hep çocuklarımız oldu. Onların nitelikli yetişebilmeleri, yeteneklerini keşfetmeleri ve geleceğe doğru bir yönlendirme ile hazırlanabilmeleri için tüm imkanlarımızı seferber ettik. Sanat atölyelerimiz devam ediyor. Yeni bir sanat atölyesi projemizin başvuruları da başladı. Sömestir tatili dolayısıyla da, onları mutlu etmek için bu organizasyonu hayata geçirdik. Onların mutluluğu bizim enerjimizi yükseltiyor. Çocuklarımız bizim geleceğimizin güvencesi” diye konuştu.

Online Hizmetler

Hizmetlerimizden dünyanın herhangi bir noktasından yararlanarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sizleri Dinliyoruz

Fikirleriniz bizim için değerli,Lütfen her konuda bize yazın.