Yeni yüzyılda yepyeni dokunuşlar

13.02.2024

Yeni yüzyılda yepyeni dokunuşlar

Kırklareli Belediye Başkanlığı Park ve Bahçeler Müdürlüğü, sokaklarda kullanılan kent mobilyalarını kendisi üretiyor ve hizmete sunuyor. Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada; “Yenilediğimiz üretim tesisimizle önümüzdeki 5 yılda da üretim kapasitemizi artırarak çalışmaya devam edecek, hem tasarruf edecek, hem de halkımıza açık alanda daha çok vakit geçirecek alan yaratacağız” dedi.

Çalışmalar kapsamında Karahıdır Korusu için yapılan kamp masası ve piknik masaları da monte edilmeye başlandı.  Yine 30 adet kamp masasının montajı yapılacak, günlük 8 adet de barbekü ve piknik masasının montaj uygulaması gerçekleştirilecek.

Bu bölgede barbekü montajıyla birlikte fonksiyonel ve yeni piknik alanları oluşturan ekipler, misafirlerin rahatı ve konforu için tüm ayrıntıların düşünüldüğünü belirtti.

Başkan Kesimoğlu; “Burada aileleriyle ve dostlarıyla keyifli vakit geçirecek hemşehrilerimizin, yeniliklerimize ve verilen bu samimi emeklere sahip çıkarak, bu yenilikleri muhafaza edeceğinden kuşkumuz yok. Cumhuriyetimizin yeni yüzyılında, şehrimizde yepyeni dokunuşlar yapmaya devam edeceğiz” ifadesinde bulundu.

Yine çalışmalar kapsamında; 300 adet köpek kulübesi, 150 adet yeni ahşap bank, 100 adet orman masası ve 10 adet yeni çocuk oyun grubu üretimi hayata geçti. 200 adet ahşap bank ile 20 adet çocuk oyun grubunun revizyonu da tamamlandı.

Online Hizmetler

Hizmetlerimizden dünyanın herhangi bir noktasından yararlanarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sizleri Dinliyoruz

Fikirleriniz bizim için değerli,Lütfen her konuda bize yazın.