Atatürkçü Düşünce Derneği Genel Merkezi’nden, Başkan Kesimoğlu’na ziyaret

13.02.2024

Atatürkçü Düşünce Derneği Genel Merkezi’nden, Başkan Kesimoğlu’na ziyaret

“Cumhuriyetin 100. Yılında Yeniden Atatürk Cumhuriyeti” konulu söyleşi için Kırklareli’ye gelen, Atatürkçü Düşünce Derneği Genel Başkanı Hüsnü Bozkurt ve eşi Nur Bozkurt, beraberinde; Genel Başkan Yardımcısı Özgür Çınar ve Necmi Akyalçın, Genel Sayman Basri Gürsoy, Trakya Bölge Sorumlusu Recep Ayaz, İktisadi İşler Başkan Vekili Durur Gök, Atatürkçü Düşünce Derneği Kırklareli Şube Başkanı Erdem Erdin ve şube yönetim kurulu üyeleriyle birlikte, Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu’nu ziyaret etti.

Türkiye Cumhuriyeti’nin en önemli ve en seçkin derneğinin genel başkanı ve yönetim kurulu üyelerini ağırlamaktan büyük onur duyduğunu ifade eden Başkan Kesimoğlu, büyük mirasın yediden yetmişe, ülkenin her köşesindeki Cumhuriyetçi ve Atatürk sevdalısı vatandaşlar tarafından titizlikle muhafaza edildiğini kaydetti. Kesimoğlu, bu eşsiz mirasın kuşaktan kuşağa aktarılacağından şüphesi olmadığını dile getirdi ve Genel Başkan Hüsnü Bozkurt nezdinde tüm derneğe şükranlarını iletti.

Genel Başkan Hüsnü Bozkurt da, Nabzı Mustafa Kemal diye atan şehirlerden Kırklareli’ye ve Başkan Kesimoğlu’na misafir olmaktan mutluluk duyduklarını söyleyerek, Kırklareli’nin bu değerlere sonuna kadar sahip çıkan bir kent olarak gönüllerinde ayrı bir yerde olduğunu da sözlerine ekledi.

Online Hizmetler

Hizmetlerimizden dünyanın herhangi bir noktasından yararlanarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sizleri Dinliyoruz

Fikirleriniz bizim için değerli,Lütfen her konuda bize yazın.