Duyurular

Duyurular

Can dostlarımızı unutmuyoruz.

6.12.2020

Koronavirüs salgını nedeni ile hafta sonu gerçekleştirilen sokağa çıkma kısıtlamasından en çok etkilenenler arasında sokak hayvanları yer aldı.

56 saat süren sokağa çıkma kısıtlamasında mama ve su bulmakta zorlanan sokak hayvanlarının yardımına Kırklareli Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri koştu.

Ekipler hafta içi düzenli olarak su ve mama desteği sağladıkları sokak hayvanlarını, sokağa çıkma kısıtlamasında da yalnız bırakmadı.

Kentin çeşitli noktalarına konulan besleme odakları yanı sıra  kent içerisinde de bir çok noktaya mama ve su bırakıldı.

Sokak hayvanlarına Cumartesi ve Pazar günü düzenli olarak mama ve su yardımı yaptıklarını söyleyen Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu ‘’ Can dostlarımızı da bu süreçte unutmadık. Geçmekte olduğumuz bu dönem içerisinde bizlere daha fazla ihtiyaçları var. Biz hafta içi düzenli olarak mama ve su desteği sağlıyoruz. Onlar için kentin bir çok noktasına besleme odakları yaptık. Kentimizin dışında kalan alanlara bu besleme odaklarını monte ettik. Düzenli olarak temizliğini yapıyor, mama ve su koyuyoruz. Sokağa çıkma kısıtlamasında da bu çalışmamızı sürdürdük. 56 saatlik kısıtlamada yaklaşık 100 noktaya mama ve su bıraktık. Vatandaşlarımızdan da uygun olan yerlere mama ve su bırakmalarıdır’’ dedi.Online Hizmetler

Hizmetlerimizden dünyanın herhangi bir noktasından yararlanarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sizleri Dinliyoruz

Fikirleriniz bizim için değerli,Lütfen her konuda bize yazın.